Állásajánlat

Aktuális álláshirdetéseink (2019.03.27.)

Nemzetközi kamionsofőr MAGYAR-SZLOVÁK vagy MAGYAR_OLASZ viszonylatra

C+E kategóriás jogosítvánnyal, GKI-val és gyakorlattal rendelkező NEMZETKÖZI TEHERGÉPKOCSI VEZETŐT keresünk!

Magyar-szlovák-magyar vagy magyar-olasz-magyar viszonylatokra!

Amit kínálunk:
- Kiszámítható, stabil munkahely.
- Versenyképes jövedelem.
- Hétvége otthon! Nem uniózás!

Előrakó gépkocsivezető

C+E kategóriás jogosítvánnyal, GKI-val és gyakorlattal rendelkező ELŐRAKÓS TEHERGÉPKOCSI VEZETŐT keresünk!

Feladat:

Nemzetközi szerelvények előrakása naponta Nagykátán. Hétfőtől-péntekig délután-este, szombatonként délelőtt.

Nemzetközi szállítmányozási ügyintéző

Feladatok:

-   Fuvarrendelések rögzítése, alvállalkozói számlák rögzítése, fuvarszámlák készítése

-   Fuvarszervezők munkájának támogatása és fuvarszervezők helyettesítése

-   Járatelszámolás, gépkocsivezetőkkel való kapcsolattartás

-   Kimutatások előkészítése, egyéb adminisztratív feladatok

 Elvárások:

-   minimum középfokú végzettség

-   munkáltatóval szembeni maximális lojalitás

-   precíz és megbízható munkavégzés

-   magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban is)

-   kiváló kommunikációs képesség

-   felhasználói szintű számítógépes ismeretek

-   stressztűrő képesség, terhelhetőség

 Előny:

-   Közép- vagy felsőfokú logisztikai vagy műszaki végzettség

-   angol mellett német nyelvtudás

-   szállítmányozó/speditőr/fuvarozó cégnél szerzett gyakorlat

-   nagykátai vagy környéki lakóhely

-   Bármilyen vállalatirányítási rendszerben szerzett gyakorlat

-   ADR és vámismeretek

-   Dinamikusan fejlődő kisvállalati környezet

-   Családias légkör

-   Hosszú távú munkalehetőség

-   Versenyképes jövedelem

Jelentkezés: Tel:(29) 441-146, e-mail: transport@vonnaktrans.hu